• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

LED lambiga taskulambid on vastupidavad ja energiasäästlikud, nende valgusallikatena kasutatakse valgusdioode, mille poolt kasutatud elektrienergiast muutub 80% otse valgusenergiaks (hõõgpirnidel vaid 5-20%) Tänu väga väikesele voolutarbele valgustavad nad samade patareidega umbes 10 korda kauem kui hõõgpirniga lambid. Lisaks kokkuhoiule patareide ostmisel tähendab see ka olulist mugavust ja vähem keskkonda saastavaid jäätmeid. Kui hõõgniidiga pirnid võivad läbi põleda mõnekümne või isegi mõne töötunni järel, siis LED lambid on kordi ja kordi vastupidavamad. Samuti puudub nendega varustatud taskulampide kukkumisel/põrutusel pirni või selle hõõgniidi purunemise oht.

Kõigepealt mõelge läbi, mille jaoks teil enamasti taskulampi vaja läheks. Kas vajate pisikest taskulampi autos kindalaekas sobramiseks, natuke suurema valgustusvõimega taskulampi juhuks, kui majas või korteris kaob vool või vajate hoopis pealampi koobastes rändamiseks, pimedas metsas hulkumiseks või kasvõi pimeda maantee ääres käimiseks.

Edasi tuleks mõelda, kui palju te seda kasutaksite. Kas oleks mõtekas muretseda laetava akuga või patareidega lamp. Kas lambil peaks olema mitu valgusreziimi (nt vilkum märguande reziim)?

Kas teile oleks oluline, et lamp on põrutuskindel, ilmastikukindel või veekindel? Peaks see kannatama ekstreemseid temperatuurimuutusi, olema tolmukindel?