KUI KAUGELE PEAKS ULATUMA TASKULAMBI VALGUS?

KUI KAUGELE PEAKS ULATUMA TASKULAMBI VALGUS?

Erinevad taskulambid on ilmselt meile kõigile tuttavad ning ei ole ühtegi inimest, kes ei oleks taskulampi ise kasutanud. Üldiselt läheb tavalisel inimesel taskulampi väga harva vaja ning kasutatakse tihti ka mobiiltelefoni taskulampi. Siiski tasub meeles pidada, et see ei ole kuidagi võrreldav korraliku taskulambi valgusvihuga ning tegemist on kahe väga erineva asjaga. Oma klassi parimad taskulambid suudavad valgust näidata kuni 200-250 meetri peale, mida on näiteks võimalik kasutada metsas või vähese nähtavusega aegadel. Inimesed, kes elavad linnas üldiselt taskulampi ei vaja. Endale sobiva taskulambi võib igaüks leida endale meie e-poest. Kuid millist taskulampi eelistada järgnevates situatsioonides?

Jahile/Kalale
Ilmselt on kõik jahimehed nõus, et tavalise ja lihtsa taskulambi jõudlus jääb lihtsalt liiga nõrgaks ning ei anna piisavalt infot ümbruse kohta. Kvaliteetsed ja korralikud taskulambid nagu näiteks Nitecore MH25 “Night Blade” on multifunktsionaalne lamp, mis võimaldab valguse tugevust lihtsasti reguleerida ja vastavalt vajadusele kasutada. Samuti on oluline aspekt, et lamp oleks veekindel, kuna kahjuks ei ole võimalik valida, milline ilm parasjagu on. Tänapäeval töötavad kõik korralikud taskulambid akude pealt ning üldiselt ei pea isegi akut laadimiseks eemaldama, vaid kogu protsess toimib sarnaselt mobiiltelefonile.

Pealambid
Arvestades seda, kui palju on Eestis valget aega, siis on iga spordisõber tuttav olukorraga, kus soovid õhtul sporti teha, kuid on pime. Selle vastu aitavad pealambid, mis on samuti saadaval meie e-poes. Pealambi puhul on tegemist tootega, mis aitab valgustada rada, kuid samas teed ka ennast nähtavaks. Tahes tahtmata tuleb sportimiseks kasutada ka teid, kus liiklevad autod või jalgratturid, ning keegi ei soovi, et neile otsa sõidetaks ja viga saaks. Lambi valikul tuleb enda jaoks selgeks teha, kui hea peab valgus olema, ning vastavalt sellele ka valima õige toote.

Telgilamp
Sarnaselt üleval mainitud jahilampidele on ka telkides või matkates oluline, et valgusallikas oleks korralik. Ilmselt ei ole väga meeldiv, kui olete metsas telkimas ning midagi ülesse ei leia, kuna telgis või selle ümbruses on liiga pime. Oma klassi parima lahendusena on e-poest võimalik leida telgilamp Acecamp. Välimuse poolest meenutab see lamp lambipirni, mille küljes on karabiin riputamiseks. Tavaliselt on telkides võimalik riputada see täpselt keset ruumi ja ilusti valgustada kogu telgi sisemust. Telgilamp töötab patareide pealt, on veekindel ja samuti on võimalik valida nelja erineva reziimi vahel vastavalt olukorrale.

Loodetavasti olid üleval olevad kirjeldused abiks ning soovi korral leiate meie e-poest endale just sobiva taskulambi. Enne ostu sooritamist on soovituslik endale selgeks teha, milline on täpne vajadus, sest kui valida näiteks liiga nõrga valgusega lamp, võib juhtuda, et peate tootes pettuma. Mõistlik otsus on alati peale enda vajaduse välja selgitamist võtta ühe astme võrra võimsam lamp, sest liigne valgus üldiselt ei ole probleemiks ja korralikud taskulambid võimaldavad ka valguse hulka reguleerida. Kindlasti ei ole vajalik moosi purkide otsimiseks jahiks mõeldud taskulampi või vastupidi, kuna vajadus lihtsalt puudub.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!