PEALAMP ANNAB VABADUSE

PEALAMP ANNAB VABADUSE

Käes on pimedamad ajad, päevavalgust on jäämas iga päevaga vähemaks ning tänavad on muutumas pimedateks koobasteks. Kuidas aga veidi valgust enda ellu tagasi tuua, ilma suurema vaevata ning taskulambi omamiseta, mida peab koguaeg käes hoidma? Mugavuse vaatepunktist jääb lauale vaid üks vahend – pealamp.

Pealamp
Pealambid on nagu nimigi ütleb lambid, mis käivad ümber pea. Neid ei pea käes hoidma ehk kandes pealampi on mõlemad käed vabad, mis on mõningates olukordades väga tähtis. Võttes näiteks matkamise, seiklused koobastesse, õhtul jooksmise, suusatamise või muid selliseid tegevusi, tuleb hoida mõlemad käed vabad. Kandes pealampi on tee valgustatud ning mis kõige parem, ka teie olete nähtav. Trenni tehes on võimalik pealampe kinnitada ka kiivri peale – mugav ning ohutu.

Mitte nii aktiivne olles või enne pimedat ilusti koju jõudes võib ikkagi pealampi vaja minna. Elektrikatkestused või moosipurgi otsimine keldrist võib osutuda samamoodi pimeduses kompimiseks. Muidugi võib kaasa võtta telefoni ning sellega valgust näidata kuid kaks kätt on moosipurkide jaoks vabad vaid pealampi kandes.

Pealampide erinevused
Nagu on situatsioone erinevaid, on ka pealampidel mitmeid erinevaid valikuid.

Rääkides väljanägemisest on neid olemas igas värvis ning igasuguste kujudega. Samuti on pealampe ühe paelaga, mis läheb ümber pea kuid samas on ka olemas kindlamaid lampe, millele on kaks paela. Ekstra kinnitus pealael hoiab lambi liikumatuna paigal ning seda on mugav kanda ka trenni tehes.
Lisavalgused: punane (säilitab öise nägemise ning ei pimesta teisi liiklejaid / matkajaid).
Veekindluse erinevad tasemed
Valgusvoo (lm) erinevused (kui kaugele suudab lamp valgustada e. valguse ulatus).
Aku või patareid

Pimedal ajal lisavalguse saamiseks on ainuke viis soetada endale lamp. Pealampide positiivseteks poolteks ongi nende mugavus ning vabadus. Mõeldes juba ühe pealambi peale, siis meie e-poest on võimalik soetada endale väga erinevaid lampe.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!